Henry Cavill’ın rolü bırakacağı söylentilerinin iyice artmasından sonra adı Superman ile anılan Michael B. Jordan sessizliğini bozdu.

Bildiğiniz Henry Cavill ve Warner Bros arasındaki işler pek iyi gitmiyor. Üzücü olsa da Henry Cavill artık Superman olarak karşımıza gelmeyebilir. Bu olayların zirve yaptığı dönemde de Michael B. Jordan’ın adını Superman rolüyle birlikte duymaya başlamıştık. Aradan geçen zamanın ardından Jordan Superman söylentilerine noktayı koydu.

Okmadan Geme: Henry Cavill’ın Superman Kontratı Bitti mi?

“Superman’e hayat vermek gerçekten zor. Bir iş adamı olarak olaya her iki açıdan bakabiliyorum. Elbette Superman olmak şahane bir şey. Fakat mikroskopun altındaymışcasına incelenmek, hayranların her detayı dieğerlendirmesi ve karakterin diğer versiyonlarıyla karşılaştırılacak olmak çok zor. Bu yüzden orijinal bir iş yapmak isterim. Mesela Calvin Ellis olmak isterim.”

Kendisini biz de Calvin Ellis olarak görmek isteriz. Ancak Kal-El yani Clark Kent olarak görmek istemeyiz. Bu açıklamayla da Jordan da bizimle benzer bir düşüncede gibi duruyor.