Lucifer 4. sezon bölümleriyle artık Netflix’te izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Paylaşılan yeni video ise dizide yaşanacak ufak değişiklikleri gözler önüne seriyor.

Geçtiğimiz sezon Fox tarafından iptal edilen Lucifer hayranları tarafından terk edilmedi. Aksine dizinin farklı bir platformda devam etmesi için çalışmaya başladılar. Bu çalışmaların sonucunda dizinin yeni yuvası Netflix oldu. İnternet platformu dördüncü sezon onayını geçtiğimiz aylarda açıklamıştı. Yeni bölüm çekimlerinin de bir süredir devam ettiğini biliyorduk. Sonunda Netflix’in Lucifer sessizliği son buldu. Paylaşılan tanıtımla birlikte Lucifer’ın yoluna kaldığı yerden devam edeceğini görüyoruz. Eklenen yeni karakterlerden biri ise Havva (Eve) oluyor. Dizideki en büyük değişiklik ise artık ulusal televizyon yayıncılığı kurallarına bağlı kalmaları gerekmemesi olacak gibi. Çıplaklık kırılacak ilk kurallardan biri olacak gibi görünüyor.

Bakmadan Geçme: Netflix’ten After Life 2. Sezon Müjdesi

Henüz Lucifer 4. sezon bölümleriyle ne zaman geri dönecek bilmiyoruz. O zamana kadar bizlere ufak ipuçları veren son tanıtımla yetinmemiz gerekecek.

Video