Henry Cavill’ın Geralt olarak karşımıza geleceği The Witcher dizisinin ne zaman çıkacağına dair ilk açıklama Netflix cephesinden geldi.

Henry Cavill’ı Supeman’den vazgeçiren rol desek pek de yanlış bir ifade kullanmış olmayız diye düşünüyorum. Eh, gerek kitap gerekse de oyunları düşününce The Witcher dünyası gerçekten fazlasıyla geniş ve anlatılacak çok hikaye var. Geralt da popüler kültürün en önemli karakterlerinden biri olmayı başardı. Henry Cavill’ı da bu rolde görecek olmak kesinlikle bir hayran olarak sevindiren bir durum. Peki Netflix’in bu heyecan uyandıran dizisi ne zaman yayınlanacak?

Okumadan Geçme: Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm İncelemesi

Deadline’ın haberine göre Netflix tam bir tarih vermese de The Witcher dizisinin 2019’un son 3 ayı içinde yayınlanacağını açıkladı. Gerçekten kısa bir süre kaldı The Witcher’ın çıkmasına!

The Witcher’ın halihazırda hala çekimlerinin devam ettiğini düşününce kasım sonu – aralık başı muhtemel çıkış dönemi olacaktır diye düşünüyoruz. Ancak, Netflix’in 2019’un son üç ayı doğrulaması bile yeterince açık bir tarih olmuş.