Netflix’in kısa sürede büyük ilgi çeken gençlik dizisi Sex Education 2. sezon bölümleriyle dönmeye hazırlanıyor. Yapılan açıklamaya bakıırsa yeni bölümlerin çekimleri çoktan başladı!

İngiltere’de geçen gençlik dizisi Sex Education liseli gençlerin maceralarını konu ediyor. Başrolleri Asa Butterfield, Gillian Anderson ve Emma Mackey üstleniyor. Onlara Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison ve Alistair Petrie gibi isimler eşlik ediyor.

Bakmadan Geçme: Netflix’ten The Walking Dead Hamlesi

Dizinin ilk sezonunda lise öğrencisi olan Otis, Maeve ve Eric’in serüvenlerine şahit oluyoruz. Annesi cinsellik üzerine uzmanlaşmış bir terapist olan Otis, ondan öğrendiklerini lisedeki diğer öğrencilerin sorunlarını çözmek için kullanıyor. Bu üçlü bir yandan okul arkadaşlarına yardımcı olurken bir yandan kendilerini keşfetmeye çabalıyor.

Sex Education 2. sezon bölümleriyle ne zaman dönecek, henüz bilmiyoruz. Netflix’in yeni bölüm çekimlerini duyurmak için paylaştığı videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video