Netflix’in animeye olan ilgisi devam ediyor. Birçok stüdyoyla ortaklık yapan Netflix dev serileri bünyesine katmayı başardı. Özellikle bazı isimler gerçekten fazlasıyla heyecan verici.

Daha önce Production I.G. ve Bones anime stüdyolarıyla birlikte çalışan Netflix DEVILMAN Crybaby, B the Beginning, AICO Incarnation gibi birçok orijinal animeye imza atmıştı. Şimdi de yeni yapılan duyuruyla öğrendik ki Netflix ve Production I.G. & Bones ortaklığında Anime, Sublimation ve David Production da katılıyor. Bu güç birliğinin ardından da Altered Carbon, Dragon’s Dogma, Ghost in the Shell: SAC_2045, SPRIGGAN, Super Crooks ve Vampire in the Garden animeleri resmen duyuruldu!

Okumadan Geçme: Psycho-Pass Animesinden 3. Sezon Müjdesi

Özellikle Altered Carbon: Resleeved ve Dragon’s Dogma orijinal animeleri fazlasıyla heyecan verici gözüküyor. Altered Carbon zaten hem kitap hem de dizi olarak büyük bir hayran kitlesi elde etmişti. Şimdi de anime olması kesinlikle benim gibi manga-anime hayranları için sevindirici oldu. Dragon’s Dogma ise oyundan animeye uyarlanıyor. Oyunu çok severek oynamıştım. Animesini de aynı şekilde izleyeceğimi düşünüyorum. Bu iki ismin yanında Ghost in the Shell, SPRIGGAN, Vampire in the Garden ve özellikle Super Crooks da tüm anime hayranlarını mutlu etmeye yetecek projeler olarak gözüküyor.