Bu yılın ses getiren başarılı Netflix yapımlarından Dark’ın ikinci sezonundan ilk görseller yayınlandı. Netflix üzerinden duyurulan ve ikinci sezonun çalışmalarına başlandığını ortaya koyan görseller büyük merak uyandırdı. Bir yandan internet aleminde dizinin ilk sezonu ve nasıl devam edeceği ile ilgili ortaya atılan teoriler yeniden tartışmaya açılırken, öte yandan zaman sıçramaları ile ilgili tahminler yürütülmeye başlandı.

Yayınlanan yeni sezona önceden bakış görselleriyle birlikte ikinci sezon çekimlerinin 25 Temmuz tarihinde başlayacağı da belirtildi. Sitemizde incelemesini de bulabileceğiniz, on bölümden oluşan ilk sezondan farklı olarak ikinci sezonun sekiz bölümden ibaret olacağı da duyuruldu.

Bakmadan Geçme: Dark 1. Sezon İncelemesi

Yayınlanan ilk bölümüyle bizleri Almanya’nın bir kasabasına götüren Dark, gizemli senaryosuyla beğeni toplamıştı. İki çocuğun ortadan kaybolması araştırılırken, dizinin de bir anda hızlanması izleyici daha da içine çekmeyi başarmış ve dizi oldukça beğenilmişti. 2018 yılının sonlarında yayınlanması beklenen Dark’ın ikinci sezonu için şimdiden sabırsızlanmaya başladık.

dark 2. sezon