Netflix’in İspanyol gençlik dizisi Elite maceralarına ikinci sezonda devam edecek. Paylaşılan yeni video da merakla beklenen bölümlerin çekimlerine başlandığını duyuruyor.

Elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya’nın en iyi ve en seçkin okulu. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından, işçi sınıfından üç çocuk da Las Encinas’a kabul ediliyor. İlk başta çok şanslı olduklarını düşünseler de aslında durum tam tersi olduğunu fark ediyorlar. Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın bir cinayetle sonuçlanmasının ardından olaylar peşi sıra gelişiyor. Peki işlenen suçun arkasında kim var?

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame Kötüsü Thanos’un The Simpsons Ziyareti

İkinci sezonda karşımıza çıkacak yeni isimler Jorge Lopez, Georgina Amorós ve Claudia Salas. Yeni sezonda ayrıca Silvia Quer de yönetmen koltuğuna oturacak ve ilk sezonu yöneten Ramón Salazar ile Dani de la Orden’e eşlik edecek.

Elite ikinci sezon bölümleriyle ne zaman başlayacak henüz bilmiyoruz. Fakat çekimlerin başladığını duyuran videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video