Merakla beklediğimiz animasyon yapımlarından  Oyuncak Hikayesi 4 filminden yeni bir tanıtım ve poster yayınlandı. Önceki filmde çok fazla göremediğimiz karakterlerden Bo Peep bu tanıtımda yeniden karşımıza çıkıyor.

Serinin çok beklenen devam filminin seslendirme kadrosunda Tom Hanks, Tim Allen, Joan Cusack, Kristen Schaal, Bonnie Hunt, Tony Hale, Keegan-Michael Key, Jordan Peele, Keanu Reeves ve Patricia Arquette gibi oyuncular yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise 2015 yapımı Ters Yüz‘ün Oscar adayı senaristi Josh Cooley üstleniyor.

Ülkemizde 21 Haziran tarihinde vizyona girecek bu eğlenceli yapımın resmi tanıtım metni ise şu şekilde: Oyuncak Hikayesi 4, kaşıktan yapılma bir oyuncak olan Forky’nin atıldığı macerayı konu ediyor. Bir geri dönüşüm projesi ile yaratılan Forky, oyuncak olduğunu asla kabul etmiyor. Tek kullanımlık bir kaşıktan yapılma bir oyuncak olsa da o oyuncak olmadığı konusunda ısrar ediyor. Kendisini Bonnie’nin odasına ait hissetmeyen Forky, dünyadaki amacının ne olduğunu düşünmeye başlıyor. Kendisini diğer oyuncaklarla bir görmediği için ait olduğu Bonnie’nin yanında olmak zorunda hissetmeyen Forky, dünyadaki amacını kaşık olarak yerine getirmeye karar veriyor. Ancak onun oyuncak olarak üstesinden gelmesi gereken bambaşka bir görevi olduğu ortaya çıkıyor.