Walt Disney Pictures, serinin beşinci filmi olan Pirates Of The Caribbean Dead Men Tell No Tales için ilk tanıtıcı fragmanı yayınladı!

Yeni filmin ilk bakışı ve daha detaylı görseller ise AMC kanalında yayınlanan Fear the Walking Dead’in yeni bölümünde paylaşılacak.

Pirates of the Caribbean film serisinin beşincisi olarak karşımıza gelen Dead Men Tell No Tales ile Johnny Depp bir kez daha Captain Jack Sparrow olarak karşımıza gelecek. Filmin kötü adamını ise Javier Bardem canlandıracak. Önceki filmlerden tanıdığımız Hector Barbossa’yı Geoffrey Rush, Will Turner’ı da bir kez daha Orlando Bloom canlandıracak.

Serinin 5. Filminde Bizleri Neler Bekliyor?

Bu yeni Pirates of the Caribben ya da Türkçe adıyla Karayip Korsanları filminde, Jack Sparrow’un korkunç talihi bir kez daha sorunların içine sokacak. Bu filmde de bu kez Şeytan Üçgeni’nden (Devil’s Triangle) kurtulmayı başaran Captain Salazar ve ekibiyle karşı karşıya gelecek. Eskisinden daha güçlü ve daha da korkutucu gelen Salazar ve ekibi, tüm nefretini ve gücünü denizlerdeki tüm korsanları öldürmek için harcamaya kararlı! Tabii bu korsanların arasında Captain Jack Sparrow da bulunuyor. Sparrow’un tek kurtuluş umudu ise Poseidon’un Üç Uçlu Mızrağı (Trident of Poseidon). Bu efsanevi silaha sahip olanlar, denizlerde tam bir hakmiyet kurabilir!

Pirates of the Caribbean Dead Men Tell No Tales filminin yönetmen koltuğunda Joachim Ronning ve Espen Sandberg oturuyor. Senaryosunu ise Jeff Nathanson yazdı. Filmin yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda ise Johnny Depp, Geoffrey Rush, Kevin McNally, Orlando Bloom, Brenton Thwaites, Kaya Scodelario ve Javier Bardem karşımıza geliyor.

Serinin son filmi 26 Mayıs 2017’de beyaz perdede olacak.