Once Upon A Time In Hollywood filmiyle karşımıza çıkan Quentin Tarantino, Avengers Endgame yönetmenlerine benzer bir istekle karşımıza çıkıyor.

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino gibi isimlerin rol aldığı Once Upon A Time In Hollywood filmi ilk kez Cannes Film Festivali’nde izleyici karşısına çıkıyor. Ancak daha vizyona girmesine zaman var. Bu sebeple Quentin Tarantino, Cannes seyircilerinden önemli bir ricada bulundu. Onun bu talebi Russo kardeşlerin spoiler yasağını anımsattı. Yönetmen izleyicilerle şu sözleri paylaştı:

“Sinemayı seviyorum. Sizler de sinemayı seviyorsunuz. Bu deneyim izleyicilerin hikayeyi keşfettiği o ilk an üzerine kurulu. Bu yüzden filmi izleyenlerden ufak bir ricamız var. , Once Upon A Time In Hollywood’da yaşananları gizli tutun ki daha sonra izleyenler de aynı deneyimi yaşayabilsin.”

Bakmadan Geçme: Wonder Woman 1984 Yönetmeninin Şaşırtıcı İsteği

Hatırlarsanız Avengers Infinity War döneminde “Thanos sessiz kalmanızı talep ediyor” kampanyası yürütülmüştü. Ardından Avengers Endgame’de Russo kardeşler benzer bir mektup yazıp “spoiler yaymayın” demişti. Quentin Tarantino da bu akıma uymuş gibi görünüyor.