Hollywood’un yaramaz çocuğu Quentin Tarantino‘nun dokuzuncu filmi olacak Once Upon a Time in Hollywood‘tan ilk fragman yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo DiCaprio, Dakota Fanning, Al Pacino, Kurt Russel ve Tim Roth bulunan, Hollywood’un neredeyse yarısını bir araya getiren bu müthiş yapım Dünya prömiyerini 72. Cannes Film Festivali‘nde yapacak.

1969’un Los Angeles’ında geçecek film Hollywood’da tanınmakta güçlük çeken, Sharon Tate’in kapı komşusu Rick Dalton ile uzun süredir birlikte çalıştığı dublörü Cliff Booth’un hikâyesi konu ediyor. Tarantino bizlere, hikayenin arka planında hem o yılların sinema sektörünü hem de sektör içerisinde yer alan ünlü isimleri görme imkanı sunuyor. Filmde Sharon Tate, Steve McQueen, Sam Wanamaker, Bruce Lee ve Roman Polanski gibi ünlü tarihi figürleri de genç halleriyle yeniden perdede görebileceğiz. Ayrıca Sharon Tate ve 4 arkadaşının Charles Manson’ın tarikatı tarafından katledilişi de filmin hikayesinde yer bulacak.

İşte merakla beklediğimiz ve ülkemizde Warner Bros. dağıtımıyla 23 Ağustos 2019 tarihinde vizyona girecek projenin fragmanı.

VIDEO