Ben Affleck’in Batman rolünü bırakmasının ardından pek çok oyuncunun adı bu karakterle anılıyor. Son zamanlarda adı söylentilere karışan bir diğer isim de Robert Pattinson oldu.

Zack Snyder’ın hayalindeki DC sinema evreni ufak ufak tarihin tozlu sayfalarına karışıyor. The Batman filmini Matt Reeves’in almasıyla hem bu karakter için hem de DC filmleri için yeni bir dönem başladı. Uzun süren dedikoduların ardından Ben Affleck’in bu dünyadan ayrılmasıyla yeni bir soru gündeme geliyor: Yeni Batman kim olacak? Adı anılan pek çok başarılı oyuncu var. Bunların arasına katılan son isim Robert Pattinson oldu. Hazırladığı hayran çalışmalarıyla tanıdığımız BossLogic bu fikri gerçeğe dönüştürmek için harekete geçti. Çalışmasının altında da “Benim hiç aklıma gelmeyecek bir isimdi fakat son zamanlarda Robert Pattinson’ın adını Batman ile birlikte anıldığını duyuyorum. Eğer söylentielr doğruysa tüm tahminlerimiz yanlışmış. Yeni Bruce Wayne böyle görünebilir” yazdı.

Bakmadan Geçme: Man of Steel 2 Kaosa Sürükleniyor

Açıkçası Robert Pattinson’ı ne Batman ne Bruce Wayne olarak düşünemiyoruz. Siz ne dersiniz? İngiliz oyuncu bu rolün altından kalkabilir mi?