Deadpool karakteriyle özdeşleşen Ryan Reynolds şimdi de Detective Pikachu filminde karşımıza çıkıyor. Paylaşılan ilk fragman Pokemon hayranlarını ikiye ayırıyor.

Aslına bakarsanız Warner Bros. stüdyolarının Detective Pikachu filmi hazırlığında olduğu bir süredir belliydi. Pikachu karakterini Ryan Reynolds’ın seslendireceğini de biliyorduk. Fakat paylaşılan ilk tanıtımla birlikte her şey somut bir hale büründü. Kusurlar göze çarpmasına rağmen Pokemon’un büyülü dünyası bizleri bir kez daha ele geçiriyor. Başroldeki Pikachu’nın tatlılığını da göz ardı etmek olmaz. Buna rağmen sevilen kahramanı Ryan Reynolds’ın sesiyle izlemek biraz garip geliyor. Bunun iki nedeni var. İlki Pikachu’nun konuşmasını garipsiyor olmamız. Fakat bunun Detective Pikachu açısından normal olduğunun farkındayız. İkincisi ise Ryan Reynolds her konuştuğunda Deadpool’u duymamız. Bakalım bu ikinci sorunu Detective Pikachu ile birlikte aşabilecek miyiz?

Bakmadan Geçme: Once Upon a Deadpool’dan İlk Poster

Justice Smith, Kathryn Newton ve Ken Watanabe gibi isimlerin rol aldığı film Amerika’da 10 Mayıs’ta vizyona girecek. Türkiye’deki gösterim tarihi ise belli değil. Paylaşılan ilk tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video