Avengers Infinity War’un finalinde kısa bir sahnede yer alan ve hikayede önemli bir rol üstlenen Nick Fury’i Avengers Endgame filminde görebilecek miyiz? Samuel L. Jackson’ın açıklaması pek umut vadetmiyor.

Avengers Infinity War’un bonus sahnesinde Nick Fury ve Maria Hill’i birlikte görüyorduk. Yolda olan ikili bir anda Thanos’un parmak şıklatmasının etkilerini görüp duruyordu. Nick Fury toz bulutuna dönüşmeden hemen önce yardım için Captain Marvel’a haber gönderiyordu. Bu sahnenin ardından Fury’i Captain Marvel filminde göreceğiz. Dolayısıyla onun Avengers Endgame’de önemli bir rol üstlenmesi fazlasıyla mümkün. Fakat karaktere hayat veren Samuel L. Jackson öyle düşünmüyor.

“Avengers Endgame filminde yokum. Zaten neden olayım ki? Benim süper gücüm yok. Mücadele vermem imkansız. Bu yüzden de filmde yokum.”

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame World Breaker Hulk Teorisi

Hepimiz biliyoruz ki Nick Fury süper gücü olmadan da önemli etkilere sahip bir karakter. Bunun için The Avengers’ı hatırlamak yeterli. Bu sebeple Samuel L. Jackson’ın bir şeyler gizleme ihtimalinden şüpheleniyoruz.