comic con

Yabancı televizyon ve sinemayı yakından takip eden izleyiciler için senenin en heyecanlı dönemi başlıyor. Amerika’nın San Diego şehrinde gerçekleşen Comic Con 2016 senesinde de büyük bir organizasyonla karşımıza geliyor.

21 Temmuz’da başlayan San Diego Comic Con dört gün boyunca devam edecek. İlk üç günü yoğun geçen etkinlikler 24 Temmuz günü son bulacak. Her gün Amerika saatiyle sabah 10’da başlayan paneller, imza etkinlikleri akşam saat 9’da bitecek. Peki bu kadar yoğun bir program söz konusuyken hangi panelleri takip etmek gerekiyor? Sizler için popüler panelleri derledik.

21 Temmuz Perşembe

Yeni dizi The Good Place (NBC) gösterimi, Ted Danson ve Kristen Bell ile söyleşi yapılacak.

The Strain – Gösterim ve soru cevap

Silicon Valley, The Man in the High Castle, Teen Wolf, The Walking Dead, Colony, Marvel’s Luke Cage, Mr Robot, Dark Matter ve The Rocky Horror Picture Show panelleri yapılacak.

22 Temmuz Cuma

Game of Thrones, Marvel’s Agents of SHIELD, Fear the Walking Dead, American Gods, Preacher ve iZombie panelleri gerçekleşecek.

DC çizgi romanlarını sevenlerin merakla beklediği animasyon film Batman: The Killing Joke da ilk kez gösterilecek.

23 Temmuz Cumartesi

Cumartesi günü Marvel Stüdyoları ile Warner Bros. Stüdyolarının gövde gösterisine sahne olacak. Marvel, Guardians of the Galaxy 2 ile Doctor Strange filmlerini tanıtacak. Benedict Cumberbatch, Doctor Strange paneli ile hayranlarının karşısına gelecek.

Warner Bros TV stüdyoları The Flash, Arrow, Supegirl ve DC’s Legends of Tomorrow panellerini arka arkaya gerçekleştirecek. Warner Bros sinema ise Suicide Squad, Kong: Skull Island, Wonder Woman, The Lego Batman Movie, King Arthur: Legend of the Sword ve Fantastic Beasts and Where to Find Them ile gövde gösterisine dahil olacak.

Once Upon a Time ve 50. yıl dönümünü yaşayan Star Trek de ilgi çeken etkinlikler içinde yer alıyor.

24 Temmuz Pazar

San Diego Comic Con’un son günü daha sakin geçecek. Sherlock, Supernatural, 24: Legacy ve Prison Break panelleri gerçekleşecek.