Netflix sanat dünyasıyla gerilim öğelerini bir araya getiren yeni projesi Velvet Buzzsaw ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Paylaşılan ilk fragman ise oldukça ilgi çekici.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Dan Gilroy’un üstlendiği Velvet Buzzsaw Los Angeles’ta geçiyor. Çağdaş sanat dünyası beklenmedik bir dehşete maruz kalıyor. Kim olduğu bilinmeyen bir sanatçı ölü bulunuyor ve apartmanındaki eserleri komşusu tarafından çalınıyor. Eserlerin tarzı farklı olmasıyla kısa sürede büyük dikkat çekiyor ve tablolar hızla satılıyor. Fakat alıcılar kısa sürede bu tabloların lanetli olduğunu ve kendilerine saldırdığını fark ediyor. Sonradan ölü bulunan sanatçının aslında uzun süre boyunca akıl hastanesinde yatan bir suçlu olduğu anlaşılıyor. Tek isteği ise ölümünden sonra eserlerinin yok edilmesi.

Bakmadan Geçme: Mads Mikkelsen’li Netflix Filmi Polar’dan İlk Tanıtım

Velvet Buzzsaw filminin oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Toni Collette, John Malkovich, Zawe Ashton, Natalia Dyer, Tom Sturridge, Daveed Diggs, Billy Magnussen gibi isimler yer alıyor. Film 1 Şubat Cuma günü izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyorç