Bucky Barnes MCU için önemli bir karakter. Captain America filmlerinde büyük bir role sahip olmuştu. Kendisi ise Black Panther’ın final sahnesiyle birlikte önemli bir karakter değişimi yaşadı.

 

BLACK PANTHER SPOILER UYARISI

Evet, Black Panther’ın sonunda Bucky’nin White Wolf’a dönüştüğü tahmin ediliyordu ve bu bilgi Sebastian Stan tarafından onaylandı. Stan bununla da kalmadı ve bu karara çok şaşırdığını itiraf etti.

 

İşte o sözler:

Çizgi romanlardan ve onları MCU ile bağdaştırmaktan bahsediyorsak, White Wolf durumuından dolayı, geriye gidip Black Panther çizgi romanlarını tekrar ziyaret etmem gerekecek. Çünkü artık çok farklı bir çizgideyim. Bu değişimin geleceğini tahmin edemedim ve neler olacağını kavrayamadım. Fakat bu değişimi yapma yöntemleri, düşündüğünüzde çok akıllıcaydı. Duruma şöyle bir baktığımda “evet bu çok mantıklı ve iyi hissettiriyor” diyorum. Onların bu konuda ne düşündüğünü ise bilmiyorum.

Evet, Bucky’nin kendisi bile bu değişimi beklemiyormuş. Artık karşımızda çok daha farklı bir karakter portresi olacak ve bu portreyi ilk göreceğimiz film Avengers: Infinity War. Bakalım neler olacak?

Fikirlerinizi yorumlarda lütfen belirtin.