Başrolünü Zachary Levi’nin üstlendiği ve eğlenceli yanıyla ön plana çıkan Shazam filminden esprilerle dolu yeni bir fragman paylaşıldı.

Önceki DC filmlerinin ciddiyetinden nasibini almayan Shazam yüzleri güldürmeye ve diğer filmlere bol bol gönderme yapmaya geliyor. Filmde olaylar Billy Batson’ın ailesini kaybetmesi ve kendisini evlatlık alan aileleri de istememesiyle başlıyor. Fakat sonunda bir aileyi kabul etmesiyle birlikte Freddy Freeman ile tanışıyor. Okulda zorbalığa maruz kalan Freddy’i kurtarmasıyla Shazam’ın güçlerine hak kazanıyor. Böylece onun büyük bir insan bedenine kavuşmasını, güçlerini keşfetmesini ve kahramanlığa soyunmasını görüyoruz.

Bakmadan Geçme: Titans 2. Sezon Kötüsü Deathstroke’u Kim Canlandıracak?

Paylaşılan yeni fragmanda pek çok farklı sahne yer alıyor. Örneğin ufak bir çocuğun Batman ve Superman figürleriyle oynamasına şahit oluyoruz. Aynı anda Shazam ve Doctor Sivana benzer bir şekilde karşı karşıya geliyor. Süper kahraman filmlerinin klasiği olan kötü adam konuşması burada yarım kalıyor. Çünkü Shazam, Doctor Sivana’nın dediklerini anlamıyor. Böylece ortaya oldukça eğlenceli anlar çıkıyor.

Yönetmenliğini David F. Sandberg’in üstlendiği Shazam filmini 5 Nisan tarihinden itibaren seyredebileceğiz. Çin’e özel olarak hazırlanan yeni fragmanı ise aşağıda bulabilirsiniz.

Video