Aquaman’in ardından beklentileri iyice yükselten Shazam filminden ilk yorumlar sosyal medyaya düşmeye başladı. Peki Shazam beklentileri karşılayabiliyor mu?

Zachary Levi’ın başrolünde olduğu Shazam filmiyle ilgili beklentilerimiz otomatik olarak yükseldi. DC ve Warner ortaklığından beklenmedik şekilde kaliteli Aquaman filmini izledikten sonra Shazam filminin de başarıya ulaşacağına inanıyoruz. İnanıyoruz inanmasına da peki ilk yorumlar nasıl? Yurt dışında başlayan basın gösterimlerine katılan önde gelen mecralar ilk yorumlarını paylaştı!

Brandon Davis (ComicBook)

Shazam çok harika bir film olmuş. Aşırı eğlenceli, zaman zaman da korkutucu (David F. Sandberg sayesinde!). Beklentilerimi fazlasıyla aşmayı başardı ve DC evrenindeki yeni favori filmim oldu.

Erik Davis (Fandango)

Shazam DC’nin daha önce asla yapmadığı şekilde eğlenceli, sevilesi ve şirin bir film olmuş. Tom Hanks’in BIG filminin havasında. Süper kahraman aksiyonu ve sayısız Batman ve Superman referansıyla da birlikte! Filmi çok sevdim ve bittiğinde kocaman bir şekilde sarılmak istedim. DC kesinlikle her filmde daha iyiye gidiyor.

Okumadan Geçme: Aquaman 2 Filmi Neden Geç Geliyor?

Mansoor Mithaiwala (Screen Rant)

Shazam duygusal açıdan istikrarsız olsa da aşırı derecede EĞLENCELİ olmuş. Zachary Levi mükemmel Shazam olmuş. Ama Jack Dylan Grazer filmin gerçek kahramanı. Genel olarak ortalama bir süper kahraman filmi olmuş ama taze bir havası da var.

Jim Vejvoda (IGN)

Zachary Levi adeta Shazam’ı oynamak için doğmuş. Jack Dylan Grazer ile birlikte fazlasıyla komik bir birliktelik kurmuşlar. Filmde çizgi roman hayranları için şaşırtıcı sürprizler varken sadece sinematik evreni takip edenler için de yeterince dikkat çekmeyi başarıyor. Shazam’ın iyi yanları kesinlikle eksikliklerinden daha fazla.

Ana akım filmi genel olarak beğenmiş. Özellikle Zachary Levi fazlasıyla övgü almış gibi duruyor. Merakımız iyice arttı! Shazam film fazlasıyla iyi olacak gibi gözüküyor!