Yakında Shazam filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Zachary Levi, Thor karakteriyle ilgili içten bir itirafta bulundu.

Bildiğiniz gibi Zachary Levi, DC sinema evrenine katılmadan önce Thor serisinde izleyici karşısına çıkıyordu. Marvel Sinematik Evreni’nde Fandral karakterini canlandırıyordu. Thor The Dark World filminde devraldığı bu karakterin oldukça ufak bir rol olduğunu söyleyebiliriz. Görünen o ki Zachary Levi rolünün bu kadar kısıtlı olmasından fazlasıyla rahatsızlık duymuş. Hatta bu rahatsızlığı sadece kendi karakteriyle sınırlı kalmıyor. Warriors Three olarak anılan üçlünün değerlendirilemediğini, aslında Thor ile yeni bir üçlemeye imza atabilecek potansiyele sahip olduklarını düşünüyor.

“Bana sorarsanız savaşçı üçlü karakterleri seride pek iyi kullanılamadı. Thor and the Warriors Three şahane bir üçlemenin ismi olabilecek potansiyele sahip. Buna rağmen karakterlerimizin seride doğru düzgün bir etkisi olmadı. Özellikle de Thor Ragnarok’ta. O filmde tek bir repliğim bile yoktu.”

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame LEGO Sızıntısıyla Ortaya Çıkan Detay

Açıkçası Thor and the Warriors Three doğru bir hamle olur muydu, pek emin değiliz. Ancak Zachary Levi karakterlerinin potansiyelinin değerlendirilemediği konusunda haklı.