Beyaz perdenin en sevilen kahramanlarından Spider-Man’in geleceğinde büyük bir belirsizlik söz konusu. Peki Sony ve Marvel bu problemi çözmek istiyor mu?

Bildiğiniz gibi Spider-Man karakteri uzun zaman önce Marvel tarafından Sony stüdyolarına satışmıştı. Bu yüzden iki farklı Örümcek Adam izledik. Ardından iki stüdyo Captain America Civil War için anlaşma sağladı. İmzalanan sözleşmenin detayları hiçbir zaman resmi olarak açıklanmadı. Fakat söylentiler Spider-Man’in beş farklı MCU filminde görünebileceğine işaret ediyor. Eğer bu doğruysa Peter Parker’ın Marvel macerası Spider-Man Far From Home ile son bulacak. Sony stüdyoları ise bu ortaklığı sürmeye istekli görünüyor.

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame: Thanos’un Asıl Amacı Farklı Olabilir mi?

Sony stüdyolarının yapımcılarından Amy Pascal Vanity Fair‘a konuştu. Bu anlaşmayı devam ettirmeye istekli sözler sarf etti. Ardından uzun yıllardır tanıdığı Kevin Feige’nin zekasını övdü. Buradan anlıyoruz ki Sony, Marvel ile ortaklıklarını sürmeye fazlasıyla niyetli. Olayların Marvel’ın ne istediğine göre şekilleneceğini söyleyebiliriz.