Sony stüdyolarının Sinister Six filmi için çalışmalara başladığı uzun zamandır biliniyor. Fakat uzun zamandır bu projeye dair hiçbir gelişme yaşanmıyor. Peki Sinister Six filmini beyaz perdede görebilecek miyiz?

Bildiğiniz gibi Marvel uzun süre önce Spider-Man’in ve onun kötülerinin sinema hakları Sony stüyolarına sattı. Bu yüzden Peter Parker’ı uzun süre Marvel filmlerinde göremedik. Fakat yapılan anlaşmayla birlikte Örümcek Adam karakteri için ortak kullanım kararı alındı. Aynısı Spider-Man’in kötüleri için geçerli değil. Sony de bu durumu değerlendirmek ve elindeki tüm karakterlere solo film çekmek için çabalıyor. Venom’un ardından sırada Sinister Six olacak gibi görünüyor. En azından Amy Pascal’ın sözleri ona işaret ediyor. Sony yapımcılarından Amy Pascal uzun zamandır hakkında hiçbir gelişme yaşanmayan Sinister Six projesi için şu sözleri sarf etti:

“Drew Goddard’ın filmi yönetmesini bekliyoruz. Onun imzasını taşıyan her projeyi çekeriz. Sadece onun neler yapmak istediğini öğrenmek için bekliyoruz.”

Bakmadan Geçme: Spider-Man’ın Belalıları Sinister Six Kimdir?

Bu sözlerden anlıyoruz ki, Sinister Six projesi tamamen Drew Goddard’a emanet edilmiş durumda. Umarız ortaya başarılı bir iş çıkar.