Avengers Endgame’in ardından vizyona girecek olan Spider-Man Far From Home filmi şaşırtıcı bir söylentiyle gündeme geldi.

Bildiğiniz gibi Spider-Man Far From Home çekim sürecinde setten paylaşılan görsellerle dikkat çekmeyi başarmıştı. Peter Parker’ın giyeceği yeni kostümlerden tutun, SHIELD’ın olaylarla bağlantısına kadar pek çok gelişme okuduk. Şimdi biraz daha şaşırtıcı ve kısmen can sıkıcı bir söylenti gündeme geldi.

Cine Pop’un haberine bakılırsa Spider-Man Far From Home’da May Hala ve Tony Stark’ın yanında çalışan Happy Hogan arasında bir aşk yaşanabilir. Bu iddiayı paylaşan kaynak ikili arasındaki yakınlaşmanın neden ve nasıl yaşandığı açıklamıyor. Fakat buna dair bir ipucunun Brezilya’daki Comic-Con Experience 2018’de gösterilen fragmanda yer aldığı ifade ediliyor. İkilinin birbiriyle flört eden tavrı Peter Parker tarafından da fark ediliyor deniyor.

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame Fragmanıyla İlk Rekorunu Kırdı

Açıkçası böyle bir romantik yakınlaşmaya ne gerek var, bilmiyoruz. Umuyoruz ki laf olsun diye eklenen bir ilişki olmak yerine hikayede yeri olan bir gelişme olur. Tüm bunları ve daha fazlasını Spider-Man Far From Home 5 Temmuz 2019’da vizyona girdiğinde öğreneceğiz.