Spider-Man Far From Home fragman söylentileri doğru çıktı. Filmin ilk fragmanı uzun bekleyişin ardından gün yüzüne çıktı.

Paylaşılan fragmanda Peter Parker’ı Örümcek Adam olmaya iyice alışmış halde görüyoruz. May Hala onun bir kahraman olduğunun farkında ve bu durumdan rahatsız değil gibi görünüyor. Aksine bu durumu olabildiğince pozitif şekilde kullanmaya çalışıyor. Peter Parker ise okul arkadaşlarıyla yapacağı Avrupa gezisine hazırlanıyor. Fakat bu tatilde Örümcek Adam kostümünü evde bırakıyor. Elbette bu kahramanlığın onun peşini bıraktığı anlamına gelmiyor. Aniden ortaya çıkan Nick Fury onu karmaşık işlerin içine çekiyor. Bu sayede Jake Gyllenhaal’un hayat verdiği Mysterio karakterini görme fırsatı elde ediyoruz. Peter’ın arkadaşları onu Iron Man ve Thor’un karışımı olarak tanımlıyor.

Bakmadan Geçme: Groot’un Asıl Adına Odaklanan Avengers Teorisi

Öte yandan film Avengers Infinity War’dan önce mi, Avengers Endgame’den sonra mı geçiyor bilmiyoruz. Spider-Man Far From Home fragmanı arada iki Avengers filmi yokmuş gibi davrandığı için bundan emin olmak mümkün görünmüyor. Son olarak Jon Watts’ın yönettiği filmin 5 Temmuz 2019’da vizyona gireceğini de hatırlatalım.

Video