CCXP 2018 (Comic Con Experience Brezilya) etkinliğinde Spider-Man Far From Home fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda da Mysterio kötü olarak gösterilmedi!

Daha önceki söylentileri doğru çıktı ve CCXP 2018 etkinliğinde Spider-Man Far From Home fragmanı katılımcılara sunuldu. Henüz Marvel tarafından online olarak paylaşılmayan bu fragmanın detayları da IGN tarafından paylaşıldı. Fragmanın detaylarını biz de sizler için aşağıda veriyoruz.

Fragman Happy Hogan’ın May Hala ile flört etmeye çalışması ile başlıyor. Ardından da Peter’ın MJ ve Ned ile birlikte okul gezisi kapsamında Avrupa’ya gittiğini görüyoruz. Peter bu gezi için çantasını hazırlarken Spider-Man kostümünü evde bırakıyor. Avrupa gezisini bir tatil olarak görüyor. Ekibi Avrupa’da ilk olarak Venedik’te görüyoruz. Peter Parker ve Michelle arasında da romantik bir yakınlaşma yaşanıyor. 

Bir sonraki sahnede ise işler karmaşık bir hal alıyor. Otel odasında oturan Peter ve Ned’e bir ziyaretçi geliyor. Ned’i bayıtlmasının ardından ziyaretçinin Nick Fury olduğunu görüyoruz. Fury, Spider-Man’i göreve çağırıyor. 

Fragmanın sonunda da uzunca bir süredir beklediğimiz Jake Gyllenhaal’ın Mysterio’su ortaya çıkıyor ve Hydro-Man’e karşı savaşan Peter Parker’a yardım ediyor. Spider-Man ve Mysterio birlikte savaşıyor. 

Fragmanda Mysterio klasik kostümünü giymiş durumda ama kafasındaki fanus yok. Aynı zamanda Nick Fury için çalışıyor gibi duruyor. 

Okumadan Geçme: Captain America’yı Öldürmeye Avengers Endgame Teorisi

Evet, fragmanın genel tanıtımı bu şekilde. Görünüşe göre en azından filmin ilk bölümünde Mysterio ve Spider-Man düşman olmayacak. Nick Fury’nin müdahalesiyle bu ikili düşman olmanın aksine birlikte çalışacak. Acaba bu ikili arasındaki nifak tohumları bu filmde atılabilir mi?