Marvel Noir evreninin bir parçası olan ve özellikle Spider-Man: Into the Spider-Verse ile büyük bir hayran kitlesi elde eden Spider-Man Noir okumak ister misiniz?

1930’larda yani Büyük Buhran döneminde Amerika’da yaşayan Peter Parker’ın Spider-Man dönüşümünü ve dönüştükten sonra nasıl bir kahraman olduğunu anlatan Spider-Man Noir hikayesi cilt olarak karşımıza gelecek. İlk defa 2009 yılında çıksa da, bu karakterin asıl patlaması Into the Spider-Verse ile oldu. Bu popülarite artışı da çizgi romanları etkiledi etkilemesine de Spider-Man Noir bulmak gerçekten zor.

Ama görünüşe göre Marvel bu eksiği fark etmiş ve Spider-Man Noir çizgi romanlarını bir araya topluyor! Spider-Man Noir: The Complete Collection isimli bu çizgi roman Spider-Man Noir #1-4, Spider-Man Noir: Eyes Without a Face #1-4, Edge of Spider-Verse #1, Spider-Geddon: Spider-Man NOir Video Comic ve Spider-Verse Team Up #1 çizgi romanlarını içerecek. Bu karakteri sevenler için kaçırılmayacak bir eser gibi duruyor. Spider-Man Noir: The Complete Collection 11 Haziran’da satışa sunulacak.

Okumadan Geçme: Karakter Rehberi – Spider-Man Noir Kimdir?