Konusu özenle gizli tutulan Star Trek Beyond filmi için son tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Beyond serinin üçüncü filmi olmasıyla dikkat çekiyor. Yönetmen koltuğunda Justin Lin oturuyor. Onu sinemaseverler özellikle Fast & Furious serisi ile tanıyor. Lin’i şimdi de bilim kurgu türünde bir yapımı yönetirken görüyoruz.

Film Geniş Oyuncu Kadrosuyla Dikkat Çekiyor

İlgi gören Star Trek Beyond filminin başrolünde tekrar Chris Pine’ı görüyoruz. Simon Pegg, Zachary Quinto, Zoe Saldana, John Cho, Anton Yelchin ve Karl Urban gibi isimler de yeni filmde aynı karakterlerle karşımıza çıkıyor. Beyond’da Idris Elba ve Sofia Boutella gibi yeni isimler hikayey dahil oluyor. rometheus, Pasific Rim, Thor, Luther gibi yapımlarla akıllarda yer eden Idris Elba bu hikayenin kötü adamı olarak karşımıza çıkıyor. Krall isminde bir karaktere hayat veriyor. Tüm bu isimlerin yanı sıra ünlü oyuncu Chris Hemsworth de seriye geri dönüyor. Sadece ilk filmde yer alan Hemsworth, Captain Kirk’ün babası olarak karşımıza gelmişti. Şimdi Kirk geride bıraktığı mirasın altında ezildiği babasıyla karşı karşıya gelme şansı elde edecek.

Yaz aylarında vizyona girecek olan filmin senaryosuysa hala açıklanmadı. Yaratılan gizem ortamıyla birlikte izleyicilerin merakı körükleniyor. Bu tanıtım yönteminin ne kadar başarılı olduğunu filmin vizyona girmesiyle öğreneceğiz.

İzleyicilere yeni maceralar vaat eden Star Trek Beyond filminin ülkemizde 22 Temmuz’da gösterime girmesi bekleniyor.