DC’nin en büyük hayal kırıklıklarından biri olan Suicide Squad’ın beyaz perde macerası devam ediyor. Kahramanlarımızın ikinci filmler geri döneceğini zaten biliyorduk. Şimdi filme dair somut bir gelişme yaşandı.

Senaryo Hazır!

Fragmanıyla çok beğenilen ve heyecan uyandıran Suicide Squad DC hayranlarının istediği hikayeyi vermeyi başaramadı. Fakat Harley Quinn ve Deadshot gibi karakterlerin öne çıkmasıyla ikinci filme hak kazanmış oldu. Fakat ilk filmin vizyona girmesinden bu yana Suicide Squad 2 hakkında pek olumlu gelişmeler duymadık. Aksine bu cephede ciddi bir belirsizlik durumu hakimdi. Discussing Film‘in haberiyle birlikte bu gidişat değişmiş oldu. İkinci filmin senaristlerinden Todd Stashwick DC sevenleri mutlu edecek sözler sarf etti.

“Sonunda senaryo çalışmalarını tamamladık. Ortaya çıkan sonuçtan gurur duyuyoruz.”

Bakmadan Geçme: Supergirl Filmi İle İlgili Son Gelişmeler

Bu açıklama Suicide Squad 2 bekleyenleri bir nebze rahatlatıyor. Öte yandan filmde hangi karakterleri göreceğimize dair henüz hiçbir bilgi yok. Net olan tek şey hikaye başa sarmayacak yani direkt olarak Suicide Squad’ın devamı olacak. Bakalım kahramanlarımızı bu sefer nasıl bir macera bekliyot?