DC çizgi romanlarından uyarlanan Supergirl’ün ikinci sezonunun çıkmasına az bir süre kalmışken, the CW tarafından yeni bir tanıtıcı video yayımlandı.

Superman’in kuzeni olan Kriptonlu Kara Zor-El ya da bildiğimiz adıyla Supergirl’in maceralarını anlatan dizi yeni sezonuyla The CW ekranlarında yayımlanacak. Ali Adler, Greg Berlanti ve Andrew Kreisberg tarafından yaratılan dizi macerasına diğer DC kahramanlarıyla birlikte devam edecek. Hikayenin uygun zamanda Arrow, The Flash ve DC’s Legends of Tomorrow ile aynı evrene dahil edilmesi bekleniyor.

İkinci Sezonda Neler Olacak?

İlgi çeken bu dizinin başrolünde Melissa Benoist yer alıyor. Ona Chyler Leigh, Mehcad Brooks, Jeremy Jordan, David Harewood, Chris Wood, Calista Flockhart ve Peter Facinelli gibi isimler eşlik ediyor. İkinci sezonda hikayeye Teen Wolf dizisiyle ünlenen Tyler Hoechlin de dahil oluyor. İkonik bir kahraman olan Superman’e hayat veriyor. Clark Kent kuzeni Kara’yı National City’de ziyaret ediyor. İkili gizli kimlikleriyle birlikte bir araya geliyor. Clark, Catco şirketinde sıcak bir şekilde karşılanıyor ancak aynısı Supergirl’ün birlikte çalıştığı DEO için geçerli görünmüyor… Paylaşılan fotoğraflarda onun Martian Manhunter ile bir anlaşmazlık yaşadığı izlenimi alınıyor. Şimdiye kadar açıklanan bilgilere göre Superman’i ikinci sezonun ilk iki bölümünde göreceğiz. Kuzeniyle birlikte aksiyona dahil olacak.

Supergirl’ün yeni sezonu The Adventures of Supergirl isimli bölümle başlayacak. Merakla beklenen ikinci sezon bölümleri Amerika’da 10 Ekim’den itibaren ekrana gelecek.