Henry Cavill ve Warner Bros’un arasının açılmasının ve Shazam filminde yer almayacağının kesinleşmesinin ardından bu sahnenin ne olduğu sızdırıldı.

Bildiğiniz gibi Warner Bros ve Henry Cavill anlaşmakta sıkıntı çekiyor. Henüz iki taraftan da resmi bir doğrulama gelmese de kontrat konuşmalarında sorunlar olduğu aşikar. Sorunun kaynağında da Shazam var. Ortaya çıkan bilgilere göre Warner Bros Shazam filminde bir cameo istemiş. Superman Shazam filminin sonunda ortaya çıkacakmış. Ancak, Henry Cavill’ın yoğun takvimi bu sahnenin gerçekleşmesine engel olmuş. Bu durum da kontrat görüşmelerine balta vurmuş. Öğrendiğimiz bilgiler bundan ibaret.

Okumadan Geçme: Henry Cavill’ın Superman Günleri Bitiyor mu?

Bu durumun ardından da Umberto Gonzalez, yeni bir bilgiyi bizlerle paylaştı. Instagram hikayesi üzerinden paylaştığı bu bilgi de Shazam filmindeki Superman sahnesinin nasıl olacağıyla ilgili. Kendisi Henry Cavill ile anlaşma sağlanamadığı ve bu sahne olmayacağı için açıklamakta bir sakınca görmediğini belirtti. Öğrendiğimiz kadarıyla Clark, filmin sonunda Billy Batson ile buluşup, ona yardım edeceklerini ve gözlerinin üstünde olduğunu söyleyecekmiş. 

Açıkçası gayet güzel bir film sonu sahnesi olurmuş. Hem Superman ile Shazam’ın ilk tanışması anlamına gelecekti hem de zaten Billy Batson için bir rol model olan Superman’in ona abilik yapacağı anlamını çıkaracaktık. Ancak, şimdilik bunlar olmayacak gibi gözüküyor.