Uzunluğu açısından Amerika’nın Arka Sokakları olarak nitelendirebileceğimiz Supernatural 13. sezonuyla yoluna devam ediyor. Daha nice seneler devam edeceğini düşündüğüm dizi artık farklı bir şeyler yapma çabasıyla her yolu deniyor. Son olarak 19 Mart Perşembe günü CW’de yayınlanacak bölümde kahramanlarımız bu sefer buldukları sihirli televizyon sayesinde bir çizgi-filmin içine ışınlanıyor. Ancak bu sıradan bir çizgi film değil, sabah kuşağından Scooby-Doo’nun ta kendisi! Bu nedenle yayınlanacak bölümün adı da şakacı bir kelime oyunuyla “Scoobynatural” olacak .

Fragmandan da anladığımız kadarıyla kahramanlarımız hem Scbooy-Doo evrenine alışmaya çalışırken hem de çizgi filmden kurtulmanın yollarını arıyorlar. Özellikle Dean ortama hemen uyum sağlamış olacak ki 1969 yılından bu yana süren Daphne ve Fred ilişkisini bozacakmış gibi görünüyor. Ne diyelim Deancim, çapkınlığına sağlık. Kahramanlarımızın, neden ve kim tarafından çizgi filmin için gönderildiğini anlayamadığımız bu fragmanda Scooby-Doo’nun yardımıyla bu işi çözüp, bölüm sonunda gerçek dünyaya gönderilecekleri bir bölüm olacağı anlaşılıyor.

Sonsuzluğa uzanan Supernatural’dan böyle değişik işler görünce bizim Supernatural’imiz Arka Sokaklardan da böyle bir hamle görsek nasıl olur diye düşünüyor insan. Kim bilir, belki Rıza baba ve ekibi Pepe’ye ışınlanıp kaybolan oyuncakların izini sürerler. Bakalım bu sonsuzluk savaşını kim kazanacak?

VİDEO