James Gunn’ın kovulmasının ardından Thor: Ragnarok ile büyük bir başarı yakalayan Taika Waititi’nin adı öne çıkmıştı. Ama bu olasılığı silebiliriz artık.

Bildiğiniz gibi Disney’in geçmişte attığı agresif ve pedofili içerikli tweetlerden dolayı James Gunn’ı kovmasının ardından Guardians of the Galaxy 3’ün geleceği tehlikeye girmişti. Hala neler olacağını tam olarak bilmiyoruz. Gunn’ın ardından da bu filmi devralacak birçok isim ortaya atıldı. Thor Ragnarok ile yıldızlaşan Taika Waititi de öne çıkan isimlerden biri oldu. Ancak, sevilen yönetmen bu olasılığı ortadan kaldırdı.

“Guardians’a dahil olmak istemiyorum pek. Benim için o James Gunn’ın sahası. Aynı zamanda onun izinin olduğu bir projeye girmek, bir yabancının evine dalıp “Ben sizin yeni babanızım ve sandviç böyle yapılır.” demek gibi bir şey. Fazlasıyla uygunsuz bir durum.”

Okumadan Geçme: Henry Cavill’dan Superman Söylentilerini Bitiren Paylaşım

Kesinlikle Taika Waititi haklı. James Gunn gerçekten de kendi tarzını bu filmlerde çok güzel ortaya çıkardı ve kim gelirse gelsin her zaman için hayranların gözleri James Gunn’ın yaptıklarına benzer bir şey arayacak. Guardians 3’ten ziyade bu ekibi sıfırlayıp en baştan başlamak daha iyi bir çözüm olabilir.