E3 konferansları bünyesinde Xbox güçlü bir açılış yaptı. Bu açılışın ilgi çeken öğelerinden biri Crackdown serisinin yeni oyunu Crackdown 3 oldu. Oyunun en büyük sürpriziyse başrolü. Bir dönem Blizzard ve Overwatch hayranlarını heyecanlandıran Terry Crews Crackdown 3‘ün başrolünde. Xbox platformuna özel olarak Sumo Digital tarafından geliştirilen Crackdown 3‘ün detayları Xbox konferansında açıklandı.

Crews’ün oyun dünyasına yakınlığı hayranları tarafından bilinen bir durum. Uzun zamandır bir oyunda yer almak istediğini her fırsatta dile getiren Crews’ün geçtiğimiz yıl Doomfist rolünde Overwatch’ta gözükmesi bekleniyordu. Kendisi de Blizzard ofisine yaptığı ziyaretleri sosyal medyada paylaşarak bu beklentileri güçlendirmişti, ancak daha sonra bu rolün Sahr Ngaujah‘a gittiği açıklanmıştı.

Bakmadan Geçme: Brooklyn Nine Nine 6. Sezon Geliyor!

Nihayet, Terry Crews oyun dünyasına beklenen adımı atıyor ve Crackdown 3’ün başrolünde karşımıza çıkıyor. Tarz olarak iyice Saints Row‘a yaklaştığını gözlemlediğimiz Crackdown 3’te şekil değiştirebilen araçlara binip ortalığı birbirine katabileceğiz gibi gözüküyor. En önemlisi de, Terry Crews bol bol bağıracak ve bizi gaza getirecek. Oyunun çıkış tarihi Şubat 2019 olarak verildi. Tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

VİDEO

POWEEEEEER!” -Terry Crews