Evet, biraz bıktık. Ben Affleck draması, Warner Bros draması derken film fazlasıyla gecikti. Ama Matt Reeves’in The Batman güncellemesi sevindiriyor!

Aylarca Ben Affleck gitti mi, gidiyor mu, gidecek mi tartıştık. En sonunda da bu rolü bıraktığını duyurdu. Matt Reeves de zaten en başından beri genç Batman istiyordu. Warner Bros’un bu olaylardaki konumunu bilmiyoruz ama en sonunda Matt Reeves’in istediği oldu gibi. Şahsi bir yorum yapacak olursam da Snyder-verse’ün üstünü çizmek isteyen Warner Bros için de pek itiraz edilecek bir durum yok gibi.

Okumadan Geçme: Erken Bir Avengers vs Thanos Savaşı mı İzleyeceğiz?

Peki The Batman filmiyle ilgili son durum nedir? Çekimler ne zaman başlıyor? Ya da başladığı gün gelecek mi? Twitter üzerinden bir soruya yanıt veren Matt Reeves The Batman filminin çekimlerinin başlayacağı zamanı söyledi.

Aşağıdaki tweete baktığımız zaman kendisine “Filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağını biliyor musunuz?” sorusunun sorulduğunu görüyoruz. Reeves de “Yılın sonuna doğru olacak gibi.” diye cevap attı. Eh, geç olsun güç olmasın diyoruz şu durumda. Diyecek de başka bir şeyimiz yok sanırım.

The Batman çekimleri