Başrollerini Henry Cavill ve Armie Hammer’in paylaştığı The Man from UNCLE yeni bir filmle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Guy Ritchie’nin üstlendiği The Man from UNCLE aynı isimli bir televizyon dizisinden sinemaya uyarlanmıştı. Başrolleri ise Henry Cavill, Armie Hammer ve Oscar Ödüllü Alicia Vikander paylaşmıştı. Başarılı çekimleri ve şahane müzikleriyle öne çıkan film 60’lı yıllarda birlikte çalışmak zorunda kalan Amerikan ve Sovyetler ajanlarının macerasını konu etti. Soğuk Savaş sürecinde bu iki düşman ülke ortak bir tehdit için bir araya geliyor ve en iyi ajanlarını görevlendiriyordu.

Armie Hammer’ın son açıklamasına göre The Man from UNCLE 2 için çalışmalar başladı. Slash Film sitesine konuşan oyuncu kendisine devamlı olarak devam filminin sorulduğunu, sonunda senaristi arayarak bu soruya yanıt aradığını dile getirdi. Olumlu cevap almasının ardından bu gelişmeyi ilk kez paylaştığının altını da çizdi. Henüz Warner Bros. projeye resmen onay vermedi ancak görünen o ki Lionel Wigram senaryo çalışmalarına çoktan başladı.

Umuyoruz ki Warner Bros. projeyi onaylar ve The Man from UNCLE 2’yi izleme şansı elde ederiz.