The Walking Dead dokuzuncu sezon finaline yaklaşırken Daryl Dixon ve Michonne’un sırtındaki X şeklindeki yaranın nasıl oluştuğu ortaya çıktı.

Scars isimli bölümde Daryl Dixon’ın Alexandria’ya dönmesiyle birlikte geçmişe dönüş (flashback) yaşandı. Böylece Michonne’un hamile olduğu dönemi gördük. Bu dönemde Jocelyn isminde bir kadın çocuklarıyla birlikte Alexandria’ya geliyor. Michonne ile önceden tanıştıkları için hemen Alexandria’ya kabul ediliyor. Bu sayede topluluğun güvenini kazanması da uzun sürmüyor.

Bakmadan Geçme: Titans 2. Sezon Kötüsü Deathstroke’u Kim Canlandıracak?

Aradan geçen zamanın ardından bir geceliğine Alexandria’nın tüm çocukları Jocelyn’in evinde yatıya kalıyor. O gece çocukların tamamı Jocelyn tarafından kaçırılıyor. Onların peşine Daryl Dixon ve Michonne düşüyor. Daha sonra tüm bu çocukların terk edilmiş bir binada olduğunu fark ediyorlar. Fakat çocuklara zarar vermemek için çaba harcarken onlar tarafından ele geçiriliyorlar. Jocelyn çocukları Daryl ve Michonne’i damgalamaya zorluyor. Damgalananlar çocukların avına dönüşüyor.

Tüm bunların amacı Jocelyn’in değişen dünya koşulları için eğitmek istemesi. Elbette bu yaşananlar Daryl Dixon ve Michonne üzerinde büyük bir iz bırakıyor.