Thor Ragnarok filmiyle beğeni toplayan Chris Hemsworth ve Tessa Thompson yakında Men in Black International ile karşımıza çıkacak. Filmin ilk tanıtımı sonunda ortaya çıktı.

Sony’nin Men in Black 4’ü çekmek üzere kolları sıvadığı bir süredir biliyordu. Ardından başrol için ı Chris Hemsworth ve Tessa Thompson’ın seçilmesiyle proje biraz olsun dikkat çekmeye başladı. Sony’nin Marvel sayesinde bir araya gelen ikilinin kimyasından yararlanmak istediği anlaşıldı. Ancak onlara eşlik edecek ekip de hiç fena değil. Oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Emma Thompson, Rafe Spall ve Rebecca Ferguson gibi isimleri görüyoruz.

Bakmadan Geçme: Aquaman Harcadığından Fazlasını Kazanıyor

Men in Black International adından da anlaşılacağı üzere daha uluslararası bir hikayeyi konu ediyor. Ajan M (Tessa Thompson) Amerika’dan İngiltere’ye gönderiliyor. Ajan H (Chris Hemsworth) ile birlikte ilgilendikleri dava bir anda cinayet gizemine dönüşüyor. Bu yüzden ikili dünyanın farklı noktalarını dolaşıp bu gizemi çözmeye çabalıyor.

F. Gary Gray tarafından yönetilen Men in Black International filmi 14 Haziran 2019‘da vizyona girecek. Paylaşılan ilk tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video