Thor 3: Ragnarok

Marvel Studios’un merakla beklenen yapımlarından Thor 3: Ragnarok için çekimlerin başladığı ortaya çıktı.

Bu önemli bilgi Twitter sayesinde gün yüzüne çıktı. Marvel’da yöneticilerden biri olan Louis D’Esposito, filmin yönetmeni Taika Waititi’ye, oyunculara ve tüm set ekibine başarılar diledi. Böylece prodüksiyon çalışmalarının pazartesi günü Avustralya’da başladığı anlaşıldı. Ardından daha önce Ant-Man filminde Marvel ile çalışmış olan Peyton Reed de kendi Twitter hesabında “Taika Waititi ve Brad Winderbaum’e çekimlerin ilk gününde başarılar diledim. Taika, unutma: Patlamalar!” sözlerini paylaştı.

Bildiğiniz üzere Thor bir süredir Marvel Sinematik Evreni’nde görünmüyor. Son olarak geçene sene vizyona giren Avengers: Age of Ultron filminde yer almıştı. Ardından önemli olayların yaşandığı Captain America: Civil War’a dahil olmadı. Aynı durum Mark Ruffalo’nun hayat verdiği Hulk için de geçerli. Şimdi bu iki kahraman Thor 3: Ragnarok’ta bir araya gelecek. Henüz bunun nasıl gerçekleşeceği bilinmiyor.

Filmde Yeni Karakterlerle Tanışacağız

Thor 3: Ragnarok’ta Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston’ın yanı sıra Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo ile Karl Urban gibi oyuncular yer alacak. Bu yeni çizgi roman uyarlamasında Hela, Valkyrie, Skurge the Executioner ve The Grandmaster gibi kahramanlar da beyaz perdeye taşınacak. Bu karakterlere başarılı oyuncuların hayat verecek olması ayrıca bir heyecan oluşmasına neden oluyor. Hangi karakter kimdir, ne yapar merak ediyorsanız bu konudaki içeriğimize göz atabilirsiniz.

Heyecanla beklenen Thor 3: Ragnarok filminin 3 Kasım 2017’de izleyici karşısına çıkması bekleniyor.