Marvel yakın dönemde birçok yeni filmi izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Bunlar arasında en fazla merak uyandıranlardan biri olan Thor: Ragnarok’un logosu sonunda belli oldu.

Uzun süredir Marvel filmlerinde görmediğimiz Thor bu sefer bir felaket hikayesiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Evrenin öteki ucunda yanında efsanevi çekici olmadan hapsolan Thor, kendini Asgard’a ulaşıp Ragnarok’u durdurmak için zamanla yarışırken buluyor. Ana yurdu ve Asgardian topluluğunun yok oluşu anlamına gelen Ragnarok’un arkasında ise Hela çıkıyor. Ancak, tüm bunlardan önce Thor Gladyatörvari bir savaşta eski dostu ve Avenger üyesi olan Hulk’a karşı ölümüne mücadele vermek zorunda kalıyor. Daha sonra Doctor Strange de bir şekilde olaylara dahil oluyor.

Bir süredir heyecan uyandıran bu devam filminin başrolünde yine Chris Hemsworth yer alıyor. Ona Tom Hiddleston, Idris Elba, Anhony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Mark Ruffalo, Karl Urban ve Benedict Cumberbatch gibi oyuncular eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Taika Waititi’nin üstlendiği Thor 3: Ragnarok’un 3 Kasım 2017’de vizyona girmesi bekleniyor. Filmin logosunu hemen aşağıda bulabilirsiniz.