Marvel Sinematik Evreni yakında Thor: Ragnarok ile biraz daha genişleyecek. Thor bir kez daha izleyici karşısına çıkarken artık yanında Jane olmayacak. Peki Thor ve Jane ilişkisinin nasıl bittiğini öğrenebilecek miyiz?

Bildiğiniz gibi Jane Foster karakterine Natalie Portman hayat veriyordu. Başarılı oyuncu geçtiğimiz aylarda Marvel ile anlaşmasının dolduğunu yani Jane’e veda zamanımızın geldiğini açıklamıştı. Ardından onu  Thor: Ragnarok’un kadrosunda görmememizle birlikte bu açıklama resmiyet kazandı. Ragnarok’ta Valkyrie’nin yer alacağını öğrenmemizle birlikte gözle ona çevrildi. Herkes Valkyrie’nin Thor’un yeni romantik macerası olmasını bekliyor. Peki ama Thor ve Valkyrie gerçekten yakınlaşacak mı? Daha da önemlisi Jane ve Thor arasında neler oldu? Merak edilen soruyu Chris Hemsworth yanıtladı.

“Thor, Valkyrie ile tanıştığında bir kahramanla karşılaşmış gibi oluyor. Vurgun yemiş gibi oluyor. Onun geçmişi, Valkyrie oluşu fazlasıyla etkileyici. Bunun yanında çok da güzel bir kadın. Bu durum Thor’un hazırlıksız yakalanmasına neden oluyor. Tüm bunların yanında Valkyrie’nin isterse Thor’un canına okuyabileceği gerçeği var. Thor böyle bir durumla pek sık karşılaşmıyor. Jane’le aralarındaki ilişki böyle değildi. Farklı bir ilgi söz konusuydu. Yenisini nasıl farklı yapabiliriz denilmiş gibi. “

Tüm bunların ardından Jane’le olan ilişkinin bitip bitmediği soruldu. Chris Hemsworth bu noktada lafı biraz gevelese de, sonucunda cevap “evet” gibi görünüyor.

Tüm bunları ve çok daha fazlasını 3 Kasım’da vizyona girecek Thor: Ragnarok ile öğreneceğiz.