Disney‘in yapımcılığını üstlendiği ve fantastik filmlerin usta ismi Tim Burton‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu Dumbo filminden ilk fragman yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda Colin Farrell, Eva Green, Alan Arkin, ve Danny DeVito gibi isimler bulunan Dumbo, klasik bir hikayenin yeniden çevrimi olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bakmadan Geçme: Korku Efsanesi Chucky Geri Dönüyor!

Tim Burton, 2016 yılında Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (Peregrine Hanım’ın Tuhaf Çocukları) filmiyle beklediği başarıyı yakalayamamış ve ağır eleştiriler almıştı. Bu nedende film, Tim Burton’ın üç yıl aradan sonra perdeye dönüşü olarak yorumlanıyor. Ülkemizde 29 Mart 2019 tarihinde vizyona girecek Dumbo’nun resmi tanıtımı ise şu şekilde:

Disney ve vizyoner yönetmen Tim Burton, farklılıkların hoş görüldüğü, ailenin önemli olduğu ve hayallerin havada uçtuğu klasik hikaye Dumbo için bir araya geliyor. Sirk sahibi Max Medici (Danny DeVito), eski yıldız Holt Farrier (Colin Farrell) ve çocukları Milly (Nico Parker) ile Joe (Finley Hobbins)’yu, büyük kulakları nedeniyle alay konusu olan yeni doğmuş bir filin bakımı için işe alıyor. Dumbo’nun uçabildiği fark edilince hem sirk hem de Dumbo için geri dönüş başlıyor ve eğlenceli bir serüven yeniden doğuyor. 

Video