Titans ilk sezon finaliyle hayal kırıklığı yarattı. Fakat ekstra sahnesiyle yeni bölümlerde iki DC kahramanı birden göreceğimizi müjdeledi.

Öncelikle uyaralım, Titans’ın 1. sezon finalini seyretmediyseniz, haberin devamını okumamanızı tavsiye ediyoruz. Aksi halde seyir keyfini kaçabilir.

Titans birinci bölümünden bu yana DC dünyasına bağlı bir dizi oldu. Batman dahil pek çok kahramanın ismini duyduk. İzlediğimiz genç ekip dışında koca bir dünya olduğunu hissettik. Titans 1. sezon finaliyle birlikte bu dünya bir parça daha genişleyecek. İkinci sezonda hikayeye Superboy ve Krypto dahil olacak.

Bakmadan Geçme: Titans 2. Sezon Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse Superboy aslında Superman’in bir klonu diyebiliriz. Cadmus tarafından Superman’e karşı koyması için yaratılan bu kahraman daha sonra Conner Kent ismini alıyor ve Superboy ismiyle kahramanlarımıza katılıyordu. Birinci sezon finalinde de bir nevi onun gelişi müjdelenmiş oldu. Bunun yanında Superman’in köpeği Krypto da karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

Titans bu iki yeni kahramanı ikinci sezonda hikayesine nasıl dahil edecek bilmiyoruz fakat bu iki karakter fazlasıyla heyecan uyandırmayı başardı.