Titans’ın final fragmanında bir sahne fazlasıyla dikkat çekiciydi: Bir yerden düşmüş ve ölmüş gözüken Joker. Kesinlikle şaşırtıcı olan bu sahne ne anlama geliyor olabilir?

Titans’ın final bölümün fragmanı kesinlikle tüyler ürpertici görünüyor. Kontrolden çıkmış ve karanlığını kabullenmiş bir Batman ve onun karşısında olacağını gördüğümüz Robin savaşı kesinlikle heyecan verici ve korkutucu. Ancak fragmanda sadece Batman’e odaklanıp Joker’i gözden kaçırmayalım.

Joker gerçekten öldü mü? Batman’in kendini kaybetmesinin sonucunda ölen birçok kötüden biri gerçekten de Joker olabilir mi? Açıkçası bu konuda bizim şüphelerimiz var. Tabii ki bu bir teoriden ibaret sadece. Ancak, bu sahnede gördüğümüz Joker, Batman’in kontrolü kaybetmesinin gerçek sebebi olabilir.

Bakmadan Geçme: Arrowverse’teki Batman Gizemi Çözüldü

Bu teorimize göre bu sahnede yatan Jason Todd olabilir. Çizgi romanlarda Joker Jason Todd’u korkunç bir şekilde öldürmüştü. Titans dizisinde de kendisi gibi giydirip ardından da feci şekilde öldürmüş olabilir. Bu da Batman’in neden bu şekilde davrandığının çok net bir sebebi olur. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Bu teori mümkün olur mu?