Hawkins’in çocukları geri dönüyor! Netflix‘in en sevilen yapımlarından Stranger Things‘in uzun zamandır beklediğimiz yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Bizleri 4 Temmuz Amerikan Bağımsızlık Günü’ne götüren fragmanda ekibi yeniden görmenin sevincini yaşarken, Upside Down’dan gelen yeni yaratıklar da karşımıza çıkıyor. Çocukların artık büyümekte olduğu, zamanlarını farklı şekillerde geçirmeye başladıkları, romantik ilişkiler kurduğu ve kasabanın eskisinden çok farklı olduğunu yansıtan bu tanıtım yeni bir mekanı da karşımıza çıkarıyor. Daha önce yayınlanan bölüm isimleri listesinde oldukça dikkat çeken alışveriş merkezi ya da panayır mekanı yeni sezonun kilit noktalarından biri olacağa benziyor. Ayrıca Will’in vücudunda görmeye alışık olduğumuz Upside Down izleri ve karartıları bu kez Max’in kardeşi Billy’nin kolunda karşımıza çıkıyor.

Dizinin yeni sezonu Netflix üzerinden 4 Temmuz tarihinde yayınlanacak. İşte yoruma açık, yüksek tempolu, merak uyandıran ve şimdiden heyecanlanmamızı sağlayan o fragman.

VIDEO