Bir Disney efsanesi Aladdin‘in yeni uyarlaması Guy Ritchie yönetmenliğinde perdeye dönmeye hazırlanıyor. Çizgi serisinden hatırlayacağınız mavi cin rolünde ise çok sevdiğimiz bir isim var: Will Smith!

Ünlü oyuncu kendi Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafla cine dair ilk görüntüyü paylaşmış oldu. Ayrıca Entertainment Weekly isimli dergi de filmin yönetmeni ve oyuncularıyla gerçekleştirdiği röportajı yayımladı. Derginin son sayısıyla birlikte hem röportaj hem de filme dair ilk görseller elimize ulaşmış oldu.

Bakmadan Geçme: Marvel’ın Askıya Aldığı Guardians of the Galaxy 3’ün Son Durumu

Filmin yönetmeni Guy Ritchie ve Will Smith’in özellikle cin karakteri üzerinde çok uğraştığını belirtmesi bir anlamda beklentileri de yükseltiyor. İkili, daha önce Robin Williams’ın seslendirdiği cin karakterinin bir ikona dönüştüğü konusunda hemfikir. Onunla yarışmak niyetinde olmadıklarını ancak en az onun kadar farklı ve zamana direnecek bir karakter oluşturduklarına güveniyorlar.

Hip-hop dokunuşları ve Will Smith tarzı mizahıyla karşımıza çıkacak olan mavi cini görmek için sabırsızlanıyor olsak da ne yazık ki Agrabah şehrine dönüş için 24 Mayıs 2019 tarihini beklememiz gerekecek.