Black Widow filmi Marvel evreninin yeni phasei(fazı) için düşünülen filmlerden bir tanesi. Henüz üçüncü fazın sonuna gelmemiş olsak da planlar ileriye dönük olarak yapılmaya devam ediyor. Marvel sinema evrenindeki önemli oyuncular da bu konularda açıklamalar yapmaktan çekinmiyorlar.

İşte o açıklamalardan bir tanesi de Bucky rolüyle izlediğimiz Sebastian Stan’den geldi. Ünlü aktör Kış Askeri’ni Black Widow filminde görmek istediğini, verdiği bir röportajda açıkladı.

Stan’in Black Widow ve Winter Soldier karakterleri ve film hakkındaki sözleri şöyle:

Evet, kesinlikle isterim, bu rol için hazırım.

Düşünceme göre harika bir hikâyeleri var. Dallanıp budaklanan bir hikâye. Gerçek şu ki Kış Askeri çizgi romanlarda ona bir şeyler öğreten kişi. Onun için bir öğretmen gibi. Olaylar da net ve belli bir zamanda geçiyor “Soğuk Savaş’ta”. Bir ajan, bir tür gerilim ve suç hikâyesi. Bu anları filmde deneyimlemek oldukça güzel olurdu. Bu çok güzel olacaktır. Umarım gerçekleşir.

Bakalım, bu beklenen buluşma filmde gerçekleşecek mi? Stan’in anlattıklarına göre gerçekten de ilginç bir hikayeyle karşılaşabiliriz. Açıkçası bu sözler film için heyecanlanmama sebep oldu.

Siz neler düşünüyorsunuz? Winter Soldier ve Black Widow’u aynı filmde görmek ister miydiniz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.