Geçtiğimiz haziran ayında Marvel Comics tarafından Wolverine’in ölümden dönüşünü anlatan Return of the Wolverine hikayesi duyurulmuştu.

Marvel’ın en ikonik ve en popüler karakterlerinden biri olan Wolverine, 2014 yılında Wolverine’in Ölümü (Death of Wolverine) hikayesi ile adamantiyuma kaplanarak öldürülmüştü. Ancak, aradan geçen dört yılın ardından Wolverine pek de ölmüş gibi durmuyor! Return of the Wolverine hikayesi ile bu efsanevi mutantın nasıl sağ kaldığını göreceğiz. Bu sağ kalmayla birlikte Wolverine’de güç açısından değişiklikler oluyor. Sadece güç değil, kostümde de değişiklik olacak gibi duruyor!

Okumadan Geçme: Wolverine Yeni Güçleriyle Beraber Geri Dönüyor

Logan’ı ölüme yollayan ekip Charles Soule ve Steve McNiven, bu sefer onu ölümden geri getirecek. 5 sayı olması planlanan Return of Wolverine hikayesi ile bu sevilen karaktere neler olduğunu öğreneceğiz. Return of Wolverine’in ilk sayısı 19 Eylül’de raflardaki yerini alacak. Kostüm değişikliğini ise ikinci sayıda göreceğiz gibi duruyor. Return of the Wolverine #2 de 24 Ekim’de satışa sunulacak. Aşağıda yeni kostümü bulabilirsiniz.

Wolverine yeni kostüm