Wonder Woman karakterini beyaz perdeye taşıyan Patty Jenkins Justice League 2 hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Mevcut duruma bakıp ona hak vermemek mümkün değil.

Bildiğiniz gibi Warner Bros stüdyolarının sinemaya aktardığı Justice League büyük bir hayal kırıklığı oldu. Wonder Woman ve Aquaman ise beğeni toplamayı başardı. Bu gelişmelerin ardından stüdyonun solo filmlere odaklanması bekleniyor. Patty Jenkins de Justice League 2 hemen gelmesin isteyenlerden. Bu düşüncelerini şu sözlerle ifade ediyor:

“Bence Justice League tarzı filmleri çekmek oldukça zor. Eğer iyi şekilde uygulanırsa ortaya harika bir iş çıkıyor. Fakat tüm karakterlerin kendi hikayelerini ve zaman akışlarını baz almak gerek. Bu yüzden bir süre daha Justice League 2’nin çekilmeyeceğini umuyorum. Tüm bu karakterler için ayrı ayrı heyecanlıyım. Önce Aquaman 2 ve The Flash gibi filmleri seyretmek isterim. Asla çekilmemeli demiyorum fakat bence karakterlerin teker teker parıldaması gerek.”

Bakmadan Geçme: DCEU Evreninde Flashpoint Çoktan Gerçekleşmiş Olabilir mi?

DC çizgi roman uyarlamalarının genel durumuna bakınca, Warner Bros’un solo filmlere odaklanması tek mantıklı seçenek gibi görünüyor. Bakalım stüdyonun planları da bu yönde mi olacak.