Justice League’in geçirdiği değişimle bambaşka bir hikayeye dönüştüğünü çok iyi biliyoruz. Görünen o ki filmde Wonder Woman ve Aquaman arasında geçen keyifli bir sahne daha bulunuyormuş. Fakat nedendir bilinmez, bu kısa an filmden çıkartılmış.

Hatırlayacağınız üzere Aquaman, The Flash ve Cyborg’un filmde daha fazla sahnesi olduğunu öğrenmiştik. Karakterleri daha yakından tanımamıza vesile olan bu anlar sanıyoruz ki süre sorunu nedeniyle çıkartıldı. Şimdi yine benzer bir haberle karşınızdayız. Görünen o ki Wonder Woman ile Aquaman’in sahneleri filmde izlediğimizle sınırlı değilmiş. Aksine kısa ama oldukça eğlenceli bir an daha bulunuyormuş. Bu anları Aquaman’e hayat veren Jason Momoa özetledi:

“Superman’in mezarı başında harika bir sahne vardı. Ben cebimden ufak bir içki matatası çıkartıyorum ve Wonder Woman’a da ikram ediyorum. Ama karşımdaki Wonder Woman olduğu için ‘hayır, teşekkürler’ demeyi tercih ediyor. O tam bir hanımefendi gibi davranırken, ben tam bir budalayım.”

Justice League’de Wonder Woman ile Aquaman’in iletişimini az da olsa gördükten sonra böyle bir sahne yüzümüzü güldürebilirdi. Üstelik oldukça kısa olan bu sahnenin süre sebebiyle çıkartıldığını da pek sanmıyoruz. Umarım bu anları filmin Blu-ray versiyonunda silinmiş sahne olarak bulabiliriz. En azından bu kadarını hak ediyoruz, değil mi Warner Bros?