Her ne kadar Game of Thrones’a 8. sezonla veda edecek de olsak yeni spinoff dizisi ile bu evrende kalmaya devam edeceğiz. Bu dizinin de başrolü belli oldu!

Bildiğiniz gibi HBO son yılların tartışmasız en popüler yapımı Game of Thrones’u bırakmıyor. Asıl hikaye 8. sezonda sona erecek olsa da yeni hikayeler ekranlara gelmeye devam edecek. Bu yeni hikayelerden ilki de Game of Thrones’un binlerce yıl öncesine gideceğimiz dizi olacak. İsminin The Long Night olabileceğine inandığımız bu yeni Game of Thrones dizisinde Kahramanlar Çağı’nda karanlık saatlere düşüş hikayesini izleyeceğiz. Özellikle Ak Gezenler’in nasıl ortaya çıktığı, Westeros’un altın çağının nasıl bittiği gibi konular bu yeni yapımın odağında olacak.

Bu heyecan verici yapımın ilk başrol oyuncusu da sonunda resmen belli oldu! IGN’in haberine göre Naomi Watts yeni Game of Thrones dizisinde yer alacak. Watts’ın karakteri “Karanlık bir sır saklayan karizmatik bir soylu” olarak tanımlanıyor. Ancak, daha detaylı bir bilgi henüz paylaşılmadı.

Okumadan Geçme: Daredevil Dizisinde Matt Murdock Kaç Yaşında?